У Світловодську з’явився новенький скейт-парк

У Світловодську в міському парку імені Тараса Шевченка побудували скейт-парк.

Його почали облаштовувати цьогоріч восени, розповів автор ідеї та голова громадської організації «Культурно-громадський центр iSHIFT» Веніамін Клічук, інформують Новини Кіровоградщини.

У парку облаштували асфальтне покриття. На ньому встановили елементи скейт-парку. Там зможуть кататися скейтери, ролери, самокатери та BMXери.

Вартість покриття – 350 тисяч 890 гривень, елементів – 420 тисяч 900 гривень. Це гроші з місцевого бюджету, розповів заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства, архітектури й містобудування Максим Ільченко.

Ідея створити скейт-парк для молоді у світловодчанина Веніаміна Клічука виникла три роки тому, але депутати тоді не підтримали її на сесії. Вдруге з підтримкою друзів та однодумців світловодчанин зайнявся цим проєктом у 2020-му році:

«На зустрічах організації з молоддю, ми питали про їх потреби. І зрозуміли, що такий парк потрібен. Треба таке місце, де підлітки могли б збиратися. До цього такого місця не було».

До створення скейт-парку долучалися й місцеві підлітки, розповів ініціатор створення:

«З молоддю збиралися на толоки, приходили й батьки. Копали і розчищали майданчик, щоб і лавки можна було поставити. Допомагали й підприємці».

Територію парку планують облаштувати лавочками, урнами, встановити освітлення та камери:

«Спочатку ми збирали гроші на асфальтне покриття, але нам не вистачило, і його зробила влада. А зібране, 45 тисяч гривень, витратимо на благоустрій».

Веніамін Клічук вважає:

«Екстрим для підлітків дуже важливий. Якщо його немає, вони починають його шукати. Це покинуті будівлі або вандалізм. Як у нас і було».