На проспекті у Кропивницькому застрягають автобуси

В ямах на проспекті Промисловому у Кропивницькому застрягають машини та автобуси.

Чому не ремонтують дорогу і чи планують це робити, розповів начальник міського управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко, інформують Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Довжина ділянки – пів кілометра. Ями працівники комунального підприємства ”Універсал 2005” засипали піском. За словами начальника підприємства Віктора Панішка, наскільки цього вистачить – залежить від погоди:

”Якщо піде дощ, то дорога знову зруйнується. Там дуже щільний трафік великовагового транспорту. Він робить свою справу, дорога руйнується. Вартість робіт назвати не можу, бо не знаю усього обсягу робіт”.

Цією дорогою їздять автобуси комунального підприємства-перевізника ”Електротранс” №114 та 111-Б. Слюсар підприємства Анатолій Афанасьєв розповів, що 8 грудня на цій ділянці проспекту застрягли два автобуси:

”Коли вода, водії ями не бачать і ”сідають” на задні мости”.

Водій Ігор Іваненко розповів, що об’їжджає ями, глибина яких 30-40 сантиметрів, зустрічною смугою:

”Якщо дуже низька машина, то вона не може там проїхати. Бачив, що бампера відривали, ”сівши” в яму”.

Водій вантажівки Денис Самсоненко приїхав з Полтавської області. Сказав, що, їдучи у Кропивницький, намагається уникати великих завантажень:

”Проїжджати дуже тяжко. Ми намагаємось уникати завантажень тому, що тут завжди щось трапляється. Немає дороги. П’ять років тому її тут не було, її тут і досі немає”.

Водій Микола Яковенко сказав, що перевіряє машину щомісяця:

”Бо відпадає все. Дорогу латають раз на три місяці, та дощ все змиває”.

Дорогу не ремонтують, бо немає грошей, пояснив начальник міського управління житлово-комунального господарства Віктор Кухаренко. Проєкт ремонту, з його слів, готовий:

”Будемо шукати можливість співфінансування. Тому що самостійно місто не може виконати ремонт. Затвердимо бюджет, проголосують депутати за наші профільні програми, будемо планувати ці роботи на 2022 рік”.

За інформацією Віктора Кухаренка, на ремонт дороги на проспекті Промисловий потрібно 68 мільйонів гривень.