На Кіровоградщині для водіїв відкрили 17 пунктів обігріву

У Кіровоградській області працюють 17 безкоштовних пунктів обігріву для водіїв — там вони можуть відпочити, зігрітись або перечекати негоду.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Пункт обігріву розташований на вулиці Перша Виставкова на виїзді у напрямку Умані. У кімнаті є чотири ліжка, чайник та посуд, каже працівник Лелеківської дорожньо-експлуатаційної дільниці Михайло Мельник:

«Коли через сильні снігопади, ожеледицю та мороз люди не можуть проїхати по дорогах, тоді вони приїжджають у пункти обігріву. В нас є чергові КРАЗи і УРАЛ, які можуть притягнути машину на територію бази і допомогти відремонтувати. Також тут можна зігрітися. На даний момент люди ще не звертались. В подальшому ми плануємо тут поставити мікрохвильову піч та телевізор».

За словами Михайла Мельника, всього на Лелеківській дільниці працює три пункти обігріву:

«Дорожньо-ремонтний пункт у Помічній, там також є кімната із шістьма ліжками, чайник, розетки та у місті Новоукраїнка».

У Кіровоградській області водії можуть перечекати негоду у 17 пунктах обігріву. Це та мережа доріг, які обслуговує облавтодор.

«Вони розташовані у напрямку Олександрії, Дніпра, Полтави, по бетонці на Миколаїв. Утримуємо пункти обігріву за кошти облавтодору», – пояснив заступник директора з утримання і ремонтів доріг облавтодору Юрій Бурячок.

Працюють пункти обігріву в Кіровоградській області цілодобово.