Голова обласної ради Сергій Шульга нагородив лауреатів премії імені Осмьоркіна

Голова обласної ради Сергій Шульга вручив лауреатам обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства імені Олександра Осмьоркіна кубки «Степовий орел», дипломи та нагрудні знаки.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини.

У номінації «Національна традиція» звання лауреата здобув Анатолій Кімнатний за серію робіт, створених у рамках пленерів «Кіровоградщина очима художників».

У номінації «Новітні спрямування» звання лауреата здобула Наталія Мартинюк за творчі доробки в оригінальній авторській манері.

У номінації «Мистецтвознавство та історія мистецтв» звання лауреата здобув колектив Музею мистецтв – Тетяна Ткаченко, Оксана Віжевська та Валентина Ноженко за створення альбому «Музей мистецтв. Кропивницький».

«Мені дуже приємно виконати таку місію. Насамперед вітаю працівників музею, художників, мистецтвознавців та усіх тут присутніх із сьогоднішнім святом. Наступний рік буде вдвічі знаковим для Кіровоградщини – ми відзначатимемо і 140-річчя нашого українського театру, і 130 років із дня народження Олександра Осмьоркіна. Маємо гарно попрацювати, щоб ці визначні дати ми відсвяткували на гідному рівні. Щоб усій Україні нагадали, наскільки унікальною і багатою на творчі, історичні постаті є наша область», – зазначив Сергій Шульга.

Водночас голова обласної ради наголосив на необхідності більш широкої популяризації художників Кіровоградщини.