У Кропивницькому 7 років заливає квартиру пенсіонерки

У Кропивницькому сім років поспіль, щоразу після дощу, заливає квартиру пенсіонерки Тетяни Туркевич.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Жінка розповіла, що причина – дірявий дах.

Квартира Тетяни Туркевич – на дев’ятому поверсі багатоповерхівки на вулиці Василя Нікітіна. Щоразу, коли йде дощ, пенсіонерка, ставить у кімнатах миски. Так збирає воду, яка стікає зі стелі. Розповіла, що у березні написала звернення в житлово-експлуатаційну організацію №1, на балансі якої перебуває будинок. Станом на 5 листопада, квартиру так і не обстежили.

Сусідка Тетяни Туркевич, Галина Осніговська сказала, що не може заселитися до квартири через те, що помешкання заливає щоразу під час дощів:

«Ми не можемо тут жити, в цій квартирі, через потоп. Щороку тут зливи, вода біжить, як з крану. Нам треба зробити ремонт і заселитись, але ми не можемо, оскільки постійно дах тече».

Інженерка житлово-експлуатаційної організації №1 Наталія Іванченко пояснила, що поточний ремонт не проводили, тому планують капітальний ремонт покрівлі. Поки грошей немає:

«У нас взагалі не було звернень від мешканців цього будинку щодо ремонту покрівлі в цьому році».

Коли на ремонт покрівлі виділять гроші з міського бюджету та скільки їх треба, Наталія Іванченко не знає.

За словами начальниці відділу управління житлово-комунального господарства Світлани Безродньої, цього року капітальний ремонт будинку на вулиці Василя Нікітіна робити не будуть. Зроблять, коли будуть гроші:

«Проєктно-кошторисна документація розроблена на суму 531 тисяча гривень. У програму цей об’єкт потрапив і гроші планувалися. У нас було виділено, згідно програми, 5 мільйонів на 10 об’єктів. Для того, щоб виконати ремонтні роботи, потрібне додаткове фінансування. На даний час немає грошей».