Школярів Кіровоградщини запрошують на ІІІ Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами

Всеукраїнський фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді «Waste Management School Recycling» запрошує школярів Кіровоградщини 7-11 класів створювати відео, соціальну рекламу й перемагати.

9 грудня 2021 року визначать кращі творчі роботи, автори яких отримають цінні подарунки, а також змогу представити їх світу – учнівська реклама мотивуватиме громадян ставати екосвідомими, відповідальними.

Головний організатор фестивалю – громадська організація «Міжнародний молодіжний рух «School Recycling World» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти, Національного еколого-натуралістичного центру та генерального партнера – компанії PepsiCo Україна.

Учасникам пропонують осмислити три теми:

• сортування – правильне поводження з відходами, сміття як ресурс;
• відходи та їх глобальна шкода довкіллю (одноразові маски, недопалки, одноразовий посуд, поліетиленові пакети; види сміття, його життєвий цикл та періоди розкладання в природі);
• zero waste – життя без зайвих витрат та сміття (відповідальне споживання, запобігання утворенню відходів, користування багаторазовим упакуванням; збереження довкілля, корисні екозвички).

У межах фестивалю пройде творчий конкурс у трьох номінаціях: постер, відео, спецномінація для соціальних мереж – відео для ТіkTok.

Організатори заохочують створювати ролики та постери, які будуть мотивувати формувати комфортне, екологічно чисте середовище вдома та у громаді, наслідувати провідні екотренди, усвідомлювати надзвичайний вплив кожного на теперішнє, майбутнє планети та людства в цілому. 

«Головне досягнення фестивалю в потужному ритмі позитивних екологічних змін та трендів сьогодення, які завдають школярі. Учасники самі дбають про довкілля та надихають своїми діями інших.  Під час першого запуску Фестивалю у 2019 році наживо в м. Миколаїв долучилося 840 учнів зі 143 шкіл України. Відтоді з кожним роком він нарощує все більших обертів та доводить, наскільки екологічно-свідомою є молодь, і які глибокі думки транслюють у своїх роботах», — коментує Юлія Мархель, засновниця Міжнародного молодіжного руху «School Recycling World». 

Під час конкурсної частини роботи учасників, які відповідають всім критеріям Положення фестивалю, будуть боротися за цінні подарунки для своїх шкіл. Заявки приймаються з 10 листопада по 5 грудня 2021 року включно за посиланням. Кращі роботи будуть опубліковані на Facebook-сторінці організаторів та боротимуться за цінні подарунки для шкіл учасників.

«Фестиваль соціальної реклами серед учнівської молоді показує, що бути екологічним – це сучасно, стильно, легко й корисно! Окрім того, це про формування екологічної культури й свідомості в Україні та про підтримку, якої подекуди бракує в цифровому світі. Тому ми прагнемо поширити цей досвід і запрошуємо кожного школяра стати частинкою екологічних проєктів у своєму місті. Вже зараз це можна зробити через участь в конкурсі, який відбудеться попри карантин», – додає менеджер зі зв’язків з органами влади та громадськістю компанії PepsiCo Україна Олександр Бартле.

Підбиття підсумків фестивалю та конкурсу відбудеться 9 грудня 2021 року в м. Київ, ОНЛАЙН-трансляція буде опублікована на сторінці.

Учасники проєкту разом переглянуть кращі роботи, що здобудуть високу оцінку журі в нинішньому творчому конкурсі. 

Приз глядацьких симпатій отримає робота, яка матиме найбільшу кількість репостів та підтримки на Facebook-сторінці організатора. Переможця оголосять 20 грудня 2021 року.

Ознайомитися з положенням та технічними вимогами можна за посиланням.

З метою запобігання поширення на території України коронавірусу COVID-19 конкурсна частина Фестивалю відбудеться ОНЛАЙН, у мережі «Інтернет»  Після скасування запобіжних заходів роботи учасників братимуть участь у заходах всеукраїнського та міжнародного рівнів для максимального поширення інформаційно-просвітницької місії Фестивалю. Переможці творчого конкурсу будуть нагороджені під час урочистостей у своєму навчальному закладі. 

Слідкуйте за новинами на сайті та в соціальних  мережах: 
www.schoolrecyclingworld.org, www.facebook.com/Schoolrecyclingworldwww.instagram.com/schoolrecyclingworld, #schoolrecyclingworld, #wmsrfest 

Організаційні питання – Олександра Муха, тел. (068) 951 92 46; 
Марина Ковальчук, тел. (063) 308 26 66; 
Керівник пресслужби – Анна Ваглай, тел. (095) 863 39 88.