Два відділення Добровеличківської ЦРЛ перепрофілювали для лікування хворих на Covid-19

Терапевтичне та реанімаційне відділення Добровеличківської центральної районної лікарні перепрофілювали для лікування хворих на коронавірус.

Про це на своїй facebook-стoрінці повідомив директор медзакладу Петро Гинькут.

“Найгірші прогнози знову почали збуваються. Сьогодні, окрім інфекційного, терапевтичне та реанімаційне відділення вже перепрофільовані для лікування хворих на Covid-19.

Враховуючи те, що крім коронавірусу є інші хвороби, а жителі не завжди зможуть дістатись до інших закладів, ми залишаємо працювати в цілодобовому режимі хірургічне відділення для хворих з хірургічною патологією, та неврологічне для хворих з терапевтичною патологією”, — пише Петро Гинькут.

За його словами, пологове відділення поки працює, але в разі збільшення госпіталізацій з Covid-19, вагітних спрямовуватимуть до перинатального центру.

“Ми намагаємось створити сприятливі умови для всіх пацієнтів. І прошу з розумінням відноситись до медичних працівників, котрі знову вимушені працювати в тяжких для них умовах.

Поки що кисню в лікарні вистачає. Підключена киснева станція до палат реанімації працює. Дякую обласній раді за виділені 2,5 млн, грн на монтаж та встановлення ще однієї кисневої станції для потреб інфекційного відділення.

Продовжуйте робити розумні речі. А це зовсім небагато: вакцинація, маска, дистанція, часте миття рук і уникнення масових заходів.

Пам'ятайте: «безсмертних» людей не буває. Всі смертні. Тому бережіть себе і близьких”, — наголосив директор КНП «Добровеличківська центральна районна лікарня».