Учні спортивного ліцею в Пантаївці першими побачили відеоверсію вистави «Іду за Вас»

Старшокласники Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю першими побачили відеоверсію документальної вистави «Іду за Вас».

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини.

Презентували фільм голова обласної ради Сергій Шульга, головний режисер театру імені Кропивницького й автор вистави Євген Курман і виконуюча обов’язки продюсерки Кропивницької філії Суспільного Яна Бабак сьогодні, 13 жовтня.

«Для мене важливим було побачити реакцію дітей на виставу і я її побачив. В актовій залі була повна тиша. Жоден учень не взяв до рук гаджета. Це означає, що юних глядачів тема не залишила байдужими. Взагалі, уроки патріотизму нам дуже потрібні. Це має бути системна робота з виховання молодих українців. Дуже сподіваюся, що фільм-вистава хоча б трохи виконає цю місію», — наголосив Сергій Шульга.

Голова обласної ради зазначив, що продовжить свою ініціативу з патріотичного виховання школярів.

«Прийняв рішення, що кожна громада, куди б я не їхав, отримає від мене для шкіл диски з фільмом. «Іду за Вас» — правда, яку всі разом маємо донести до нового покоління», — підсумував Сергій Шульга.

Як уже повідомлялося, телепрем‘єра документальної вистави «Іду за Вас» відбудеться у День захисників і захисниць України 14 жовтня о 16:35 на усіх регіональних телеканалах Суспільного.