У Кропивницькому кондукторка через надірвану купюру висадила з автобуса дитину

Кропивничанка Марина Левченко звинуватила кондукторку автобуса №130-А в тому, що вона висадила з салону її 11-річну доньку через розірвану купюру.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

У соцмережі Марина Левченко написала:

"Моя дочка на моє прохання поїхала відвозити ліки бабусі (в Лелеківці). Перший раз, подзвонивши мені, вона сказала, що успішно доїхала. Через деякий час дзвонить знову, я як завжди чекаю що вона мені скаже: я сіла в автобус і їду назад. Яке ж розчарування мене чекало !!! Донька вся в сльозах повідомляє мені, що кондуктор маршруту 130-А висадила її на наступній зупинці, це було десь о 15:38. З тієї причини, що у неї були порвані 10 грн. Ще й додала мовляв «коли заклеїш тоді і будеш давати». Зателефонувавши в «Електротранс» мені відповіли, що вона не мала права її висадити і що проведуть з нею бесіду”.

Суспільному Олександр Луценко розповів, що перед Мариною вибачились;

«Купюра дійсно була надірвана. Кондуктор говорить, що вона підійшла до дівчинки, та дала купюру. Жінка запитала, чи не могла б вона іншу дати. Автобус стояв, кондукторка продавала квитки іншим пасажирам, коли вона повернулась – дівчинки вже не було. Так говорить кондуктор. Ми відреагували, зустрілись із мамою, мама хоче, щоб кондуктора якось покарали».

Олександр Луценко сказав, що поговорили з усіма кондукторами підприємства:

«Бо кондукторці дійсно не сподобалась купюра, але таких настанов щодо купюр ми не даємо. Тому ми обов’язково відреагуємо, буде матеріальне стягнення».

Кондукторка на підприємстві працює два роки, має трьох дітей, сказав Луценко:

«Якби були камери – вони мають бути, ми їх ставимо, якщо є вільні гроші. Це спрощує нам роботу як зі своїми працівниками, так і з пасажирами, буває, поліція бере записи, коли крадіжки чи хуліганства. В цьому автобусі камери немає».