У Кропивницького района з’являться нові прапор та герб

Для Кропивницького району Кіровоградської області створять нові герб та прапор.

Про це повідомив голова районної ради Андрій Лейбенко, інформують Новини Кіровоградщини.

У райдержадміністрації створили робочу групу, в яку запросили представників депутатських фракцій, територіальних громад, райради та РДА, представників обласного відділення українського геральдичного товариства.

«Це пов’язано з тим, що ми більше займалися питаннями реорганізації та ліквідації колишніх районних рад. І нині, коли це все на завершальній стадії, логічно, що в Кропивницького району має з'явитися новий герб та прапор. Плануємо, через тиждень-два організувати перше засідання», — наголосив Андрій Лейбенко.

За словами посадовця, Кропивницький район — найбільший в області. До нього увійшли 17 громад та проживає майже 500 тисяч людей.

Як відомо, Кропивницький район створили відповідно до постанови Верховної Ради України № 807-IX від 17 липня 2020 року. До його складу увійшли: Кропивницька, Знам'янська, Бобринецька, Долинська міські, Олександрівська, Компаніївська, Новгородківська. Устинівська селищні, Кетрисанівська, Гурівська, Дмитрівська, Суботцівська, Аджамська, Великосеверинівська, Катеринівська, Первозванівська, Соколівська сільські територіальні громади.