Призовників з Кіровоградщини відправляють до лав ЗСУ

З Кропивницького на строкову службу з 5 по 10 жовтня відправлять 150 призовників.

Усього впродовж осені призвуть пів тисячі юнаків, розповів тимчасовий виконувач обов’язків заступника обласного військового комісара Андрій Лисенко, повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Призовники зібрались на подвір’ї центру комплектування в Кропивницькому. Вони роз’їдуться до військових частин до 10 жовтня, говорить Андрій Лисенко:

«Десятеро призовників поїдуть до військової частини логістики у місто Білгород-Дністровський Одеської області сьогодні опівночі. Завтра поїде 51 юнак, післязавтра 51, решта — у п’ятницю. Вони відправляться у міста Чортків, Вінниця, Хмельницький, Київ, Васильків, Миколаїв, Львів. Цього тижня це будуть військові частини Національної гвардії України та державної прикордонної служби. Ми повністю дотримуємось умов карантину, юнаки, які прибувають, мають тестування на день призову, їм вимірюють температуру, опитують їх про стан здоров’я».

Поки було шикування, батьків призовників на територію не пускали. Вони чекали за воротами.

«Могли б пустити, хоч у куточку нас поставити, щоб ми подивились на своїх дітей. Сказали, що син служитиме у Національній гвардії в Хмельницькому. Як і будь-яка мама, я хвилююсь, бо він у мене одна дитина, душа болить за нього. Він у мене свідомий хлопчик, сказав: „Я краще відслужу“, – а там, як Бог дасть», – говорить мама призовника Ганна Веремієнко.

За пів години рідних призовників пустили на територію. 18-річний Руслан Ляшенко приїхав з Світловодська. Говорить, в армію йде, щоб дисциплінувати себе і схуднути. Показав, що взяв з собою:

«Ліки, зарядний пристрій, цигарки, білизну, капці, рушники, миючі засоби для догляду за собою. Туалетний папір, щоб був свій обов’язково. Збирався по списку».

Жодного з півтисячі юнаків цього осіннього призову не відправлять у зону проведення Операції об’єднаних сил, сказав Андрій Лисенко.