У селі на Кіровоградщині протестують проти закриття пошти: обіцяють перекрити дорогу на Кривий Ріг

Проти закриття поштового відділення протестували у селі Куцівка Кропивницького району Кіровоградської області.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Протестувальники просили, щоб не звільняли листоношу та не закривали відділення. Крім Куцівки, листоноша обслуговує жителів села Просторе. Акцію протесту влаштували біля відділення ”Укрпошти” в Куцівці, де проживають пів тисячі людей.

Учасниця акції Оксана Васенко розповіла, що листоноша носить селянам пенсію, листи та газети:

”Якщо на картку перекази йтимуть, старша людина нічого не зробить. Крім того, старша людина в інтернет не піде і читати там не буде. Нам треба, щоб пресу носили під хату”.

Староста села Наталія Лаліменко сказала, що з приводу закриття відділення зверталися на ”Гарячу лінію” ”Укрпошти”. Їм відповіли, що замість закритих стаціонарних відділень працюватимуть пересувні:

”На чотири села – Куцівку, Просторе, Білозерне і Ручайки, це 1380 людей, працювали два стаціонарних поштових відділення. Пересувні працюватимуть за графіком, сказали, всі послуги залишаться. Але, звичайно, люди обурені і хочуть, щоб працювала наша людина, яку всі знають, яка знає населення, яка надає ці послуги якісно”.

За словами жительки Куцівки Оксани Васенко, якщо до думки учасників акції не дослухаються, вони перекриватимуть дорогу у напрямку Кривого Рогу.