У Кропивницькому судитимуть горе-матір, яка покинула на вікні лікарні новонароджене немовля

Кропивницька окружна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно жінки, яка залишила на підвіконні лікарні свою новонароджену дитину.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі установи.

За версією слідства, 14 березня 2021 року 30-річна мешканка обласного центру самостійно народила дитину вдома без надання кваліфікованої медичної допомоги. Надалі, дочекавшись вечора, віднесла немовля до КНП «Дитяча обласна лікарня КОР» де залишила його в коридорі на підвіконні. Лише через півтори години  новонароджену дитину виявила молодша медична сестра.

Температура тіла малюка при госпіталізації в лікарню становила 32,5 С. Даний стан був загрозливим для життя і без надання своєчасної медичної допомоги міг призвести до настання смерті новонародженого.

Варто зазначити, що обвинувачена має на утриманні чотирьох малолітніх дітей. Відносно ще однієї вона позбавлена батьківських прав.

Наразі обвинувальний акт скерували до суду для розгляду по суті. В разі доведення вини горе-матері загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.