Магазин «Онікс» презентує нову колекцію чоловічих срібних печаток

Той, хто вважає, що прикраси - це прерогатива жінок, помиляється. Адже чоловіки не менш, ніж представниці протилежної статі, люблять підкреслювати свій індивідуальний стиль за допомогою ювелірних виробів. Укомпанії «Онікс» розказали, які срібні печатки носитимуть чоловіки в цьому сезоні.

Що таке печатка?

Печатка - це масивне широке кільце без вставки. Частіше за все на такому кільці зображені символи або літери. Сучасні чоловічі срібні печатки можуть бути з гравіровкою, візерунками та інкрустацією із дорогцінних каменів: oniks.ua/categories/serebrianye-pechatki.

Печатки із символами здавна носили чоловіки як талісмани. Перші зображення таких елементів прикрас зустрічаються ще з часів Давнього Риму. Найчастіше за все печатки виготовляли з дорогоцінних металів, тому дозволити собі їх могли лише заможні та знатні громадяни.

Печатка із символом підкреслювала сильні сторони свого власника, створювала його неповторний стиль та впізнаваний образ. Найбільш популярною чоловічою прикрасою із змістом є печатка царя Соломона.

Які бувають печатки

Печатка — це не лише чоловіча прикраса, але через свій зовнішній вигляд чоловіки частіше за жінок віддають перевагу саме таким кільцям.

Традиційно печатки виготовляли із золота чи срібла, але в сучасному світі дорогими та статусними можуть бути печатки з будь-якого матеріалу, особливо якщо виріб є унікальним дизайнерським витвором мистецтва.

На сайті інтернет-магазину «Онікс» можна придбати чоловічу срібну печатку різних форм та з різними візерунками. Наприклад:

  • модними сьогодні є етнічні мотиви, тому тим, хто слідкує за модою, радимо звернути увагу на печатку із срібла з вузлом безкінечності з затемненням;
  • серед більш статусних моделей на сайті представлені срібні печатки з фіанітами та родієм;
  • для любителей байкерського стилю в каталозі представлена срібна печатка із масивним черепом;
  • для більш чутливих та творчих особистостей можна вибрати печатку з емаллю та шпінеллю;
  • для екстравагантних та ярких особистостей можна вибрати печатки в стилі стімпанк, які імітують різні механізми.

Також в магазині «Онікс» можна придбати срібну основу у вигляді печатки для гравіровки.

Носити печатки можна як окрему прикрасу на кожен день, так і в комплекті із браслетами, годинниками та цепочками на шию. Головне щоб прикраси гармоніювали між собою: були виготовлені в єдиному стилі та з одного матеріалу.

На сайті інтернет-магазину «Онікс» можна замовити чоловічу срібну печатку в індивідуальному дизайні.