Голова обласної ради Сергій Шульга про проєкт «Баба Єлька»: Ви відкриваєте Кіровоградщину нам — її жителям, Україні і світові

Голова обласної ради Сергій Шульга узяв участь у допрем‘єрному показі телепроєкту «Баба Єлька. Експедиція на піч» сьогодні, 10 вересня, повідомляють Новини Кіровоградщини.

«Те що робить «Баба Єлька» і команда однодумців для Кіровоградщини, — дуже цінне. Ви по крихтах збираєте нашу історію, традиції, культуру. Ви відкриваєте нас самих нам, Україні і світові», — прокоментував Сергій Шульга.

Голова обласної ради також анонсував участь команди «Баба Єлька» в інтерактивній конференції «Туризм vs бізнес: від пропозиції до попиту» в рамках міжнародної виставки AgroExpo 29 вересня.

«Ми запросили команду «Баба Єлька» презентувати свій проєкт «Смачна Кіровоградщина» в рамках конференції, присвяченій розвитку туризму у регіоні. Це важливий захід, а «Баба Єлька» дуже багато робить для промоції області. Взагалі я бачу плідну співпрацю обласної ради і команди «Баба Єлька»», — додав Сергій Шульга.

Документальний цикл «Баба Єлька. Експедиція на піч» створений спільно з Кропивницькою філією Суспільного. Фільм має 12 серій. Їх знімали у найвіддаленіших селах Кіровоградщини. Це розповідь про автентичні культурні традиції регіону.

Головні герої проєкту: Світлана Буланова, Інна Тільнова та Світлана Листюк.

Продюсер проєкту — Олена Горобець, режисер — Катерина Мурована, оператори — Олександр Касьяненко, Павло Мазур, музика — Максим Величко, графіка — Олексій Сімонов, звукорежисер — Юрій Коропалов.