Як у Кропивницькому святкуватимуть День Прапора та День Незалежності України (програма)

На Кіровоградщині відбудеться низка святкових заходів з нагоди Дня Державного прапора України та 30-ї річниці Незалежності України – 23 та 24 серпня.

Про це Нoвинам Кірoвoградщини повідомили в пресслужбі ОДА.

Програма на 23 серпня

О 8:00 відбудеться урочиста хода «Народжені вільними» з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України від Площі Героїв Майдану до Меморіального комплексу «Фортечні Вали» та офіційна церемонія підняття Державного Прапора України.

О 9:45 стартуватиме велопробіг на честь Дня Державного прапора України (від до Фортечних валів до площі Театральна) з встановленням рекорду України у номінації «Наймасовіший велозаїзд у вишиванках».

О 16.00-17.40 – у Кіровоградському академічному обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького відбудеться показ театральної вистави «Іду за Вас» (вхід за запрошеннями).

Програма на 24 серпня

О 08.30 пройдуть заходи з покладання квітів до пам'ятника Т.Г. Шевченку з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України, до меморіальних дошок В. Чорноволу, Герою України В. Чміленку, пам’ятного знаку «Героям Небесної Сотні».

О 09.00 на площі перед Кропивницькою міською радою стартуватимуть урочистості з нагоди відзначення 30-ї річниці незалежності України «Гарт української незалежності».

О 10.30 на вул. Дворцовій, біля Театральної площі, пройде церемонія вручення шкільних автобусів представникам територіальних громад області.

Об 11:00 на Театральній площі відбудеться встановлення Національного досягнення «Наймасовіше онлайн-виконання Державного Гімну України представниками територіальних громад» із фіксацією в Національному Реєстрі Рекордів України.

Об 11.30 в обласному українському музично-драматичному театрі ім. М. Л. Кропивницького пройдуть урочисті збори та святковий концерт, присвячені 30-й річниці незалежності України (вхід за запрошеннями).

О 15:00 відбудеться танцювально-пісенний марафон «30 пісень української незалежності на площі Героїв Майдану.

О 18:00 на Козачому острові відбудеться фестиваль «Рок на Інгулі».

Водночас у парку Ковалівському, вулиці Дворцовій, площі Героїв Майдану будуть діяти святкові локації та тематичні фотозони.

Також буде виставка «30 років – 30 кроків» – жителям області презентують 30 сітілайтів, де будуть відображені визначні події кожного року незалежної України.