Як поповнити рахунок Київстар зручно з мінімальною комісією

Мобільний оператор Київстар — один з найпопулярніших в Україні. У зв'язку з цим багатьох абонентів цікавить швидке і зручне поповнення рахунку. Краща альтернатива пошуку платіжного термінала — переказ коштів на баланс мобільного з банківської карти. Поповнення рахунку Київстар через інтернет можливо в будь-який час доби, з дому, офісу, а також в поїздці та відрядженні. Просту і безпечну форму оплати за допомогою онлайн-сервісу високо оцінили всі, для кого важлива економія часу час і можливість постійно залишатися на зв'язку. 

Як поповнити мобільний абонентам Київстар 

В режимі онлайн кинути гроші на рахунок телефону можуть власники пластикових карт з гривневим рахунком, які видані будь-яким банком українським банком. Основна умова успішної операції — наявність позитивного балансу на картці та підключення функції оплати через інтернет. Щоб при цьому не зіткнутися з шахраями, слід вибирати тільки перевірені платіжні портали з високим рейтингом.

Онлайн-сервіс iPay.ua https://www.ipay.ua/ua/bills/popolnit-schet-kievstar-cherez-internet надає можливість із зручністю і мінімальною комісією поповнити рахунок Київстар на наступних умовах: 

  • Послуга доступна власникам карток Visa/MasterCard та ПРОСТІР, включаючи кредитки. Не має значення, де і який банк України видав платіжну картку. 
  • Зайти на сайт і швидко поповнити мобільний можна з телефону та ПК, в тому числі без обов’язкової реєстрації. 
  • Для поповнення достатньо заповнити просту електронну форму: номер телефону, суму та реквізити банківської картки. 
  • Комісійний збір залежить від суми поповнення і розраховується автоматично. Дізнатися розмір комісії можна у вкладці «Деталі платежу». 
  • Підтвердження грошової операції займає менше хвилини, після чого зазначена сума надходить на баланс абонента. 

Поповнення Київстар на iPay.ua здійснюється з високим рівнем безпеки і захистом від шахраїв. Всі дані передаються виключно по захищеній лінії, а операція підтверджується одноразовим кодом з перевіркою відправника, отримувача та банку. 

Чому краще поповнювати Київстар через інтернет 

Сучасний темп життя вимагає швидкого розв'язання всіх фінансових питань. Скинути гроші на телефон, не виходячи з дому, поповнити баланс за межами регіону при підключенні роумінгу, зарахувати кошти моментально зручно, звернувшись до послуг онлайн-сервісу. Поповнення з картки через інтернет дає наступні переваги: ​​

  • Немає обмежень за розміром платежу, крім лімітів, встановлених на сайті. 
  • Знімати гроші можна як з дебетової, так і з кредитної картки — умови обслуговування для всіх користувачів залишаються однаковими. 
  • При реєстрації можна створювати шаблони для переказу коштів на телефон у 2 кліка без введення номера і реквізитів картки. 
  • Поповнення балансу телефону проводиться з мінімальною комісією без прихованих платежів і додаткових виплат. 

При впровадженні системи безпеки 3D-Secure і перевірці 3-значного коду користувачі захищені від можливої крадіжки грошей з карти.