У Кропивницькому завершують реконструкцію першої черги каналізаційних очисних споруд, можливе зниження тарифів

Обласне комунальне виробниче підприємство «Дніпро-Кіровоград» завершує реконструкцію першої черги каналізаційних очисних споруд у Кропивницькому.

Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга, сьогодні 5 серпня, інформують Новини Кіровоградщини.

«Тримаю на постійному контролі хід реконструкції об‘єктів обласного підприємства «Дніпро-Кіровоград». Нагадаю, такий масштабний обсяг робіт триває вперше за часи незалежності. Повністю осучаснюємо каналізаційні очисні та каналізаційні насосні споруди, водоочисні, систему мереж, а також систему автоматизації й диспетчеризації. Зараз ми плідно працюємо з виконавцями, щоб за місяць дати старт роботі першої черги каналізаційних очисних споруд в обласному центрі», – зазначив очільник обласної ради.

Сергій Шульга наголосив: осучаснення об‘єктів «Дніпро-Кіровоград» дасть можливість у перспективі зменшити тариф на воду для населення в регіоні.

«У контексті реконструкції ми говоримо: перше – про економію ресурсів, друге – про якість води, третє – а це чи не найголовніше – про перспективу зниження тарифів на воду для населення і четверте – про екологію», – додав голова обласної ради.

Нагадаємо, реконструкція відбувається коштом Світового банку. Кредит Кіровоградська область залучила у 2014 році в рамках реалізації Проєкту між Міністерством фінансів, Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлового комунального господарства України та НКРЕКП. Загальна сума – 47 мільйонів доларів. Наразі використали майже 29 мільйонів доларів.