На Кіровоградщині збирають кошти для пораненого на Донбасі бійця ЗСУ

У Харкові оперують бійця з Турії Новомиргородської громади Кіровоградської області, який отримав поранення на в зоні проведення Операції Об’єднаних сил.

Про це розповіла староста села Любов Сергата, інформують Нoвини Кірoвoградщини.

За її словами, Ігор Любарський отримав поранення в голову в День Незалежності України 24 серпня. Про це жінці розповів його батько, який нині знаходиться біля хлопця.

«Всі хвилюємось, бо молода людина, йому немає й 30-ти років. Операція йде у ці хвилини», – розповіла староста о 18-й годині.

Інформацію про збір коштів для лікування пораненого бійця опублікували на офіційній сторінці Новомиргородської міської організації учасників АТО:

«Керівники громадських організацій Новомиргородщини Олег Драний та Богдан Сторчак просять небайдужих мешканців Новомиргородської громади допомогти фінансово родині Любарських — син, яких після поранення 24 серпня 2021 року знаходиться у важкому стані в реанімаційному відділенні міста Харкова. Силами членів двох громадських організацій на цей час зібрано та перераховано батькові, який знаходиться біля сина у госпіталі, 10 тисяч гривень. Карта батька ПриватБанку - 5168 7427 1321 6145 — Любарський Володимир Миколайович».