На Кіровоградщині повідомили про підозру адміністратору Інтернет-магазину із продажу наркотиків

На Кіровоградщині повідомили про підозру  23-річному кропивничанину за фактом незаконного виробництво, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотиків.

Про це Нoвинам Кірoвoградщини повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

За даними слідства,  підозрюваний  разом зі своєю співмешканкою, розгорнули протиправну діяльність  із розповсюдження наркотиків через Інтернет шляхом «закладок». Товар залишали після перерахування замовником обумовленої суму коштів  на особистий рахунок одного з підозрюваних.

Через  інтернет-магазин спільники здійснювали продаж канабісу, а також психотропних речовини LSD та МДМА (екстазі). За попередніми даними, сума виручки за тиждень складала близько 30 тисяч грн.

Під час обшуків у вказаних осі вилучили 27 пакунків з наркотичними та психотропними засобами (канабіс та ЛСД), обмотані клейкою стрічкою та підготовлені для збуту у вигляді «закладок»,  згортки з суцвіттям канабісу, електронні ваги,  мобільні телефони,  ноутбуки,  банківські картки, zip-пакети, подрібнювач та пристрій для куріння канабісу.

Наразі 23-річному адміністратору групи повідомили про підозру та  визначено судом  запобіжний захід у виді  тримання  під вартою.