Кропивницький: для абітурієнтів ЦДПУ з’явилися додаткові бюджетні місця

52 додаткових місць за держбюджет вдалось організувати керівництву ЦДПУ ім. Винниченка для своїх абітурієнтів.

Про це повідомляють Нoвини Кірoвoградщини з посиланням на Telegram-вишу.

Вони орієнтовані на студентів очної та заочної форм навчання. Безкоштовно для себе вищу освіту зможуть отримати майбутні вчителі початкових класів, викладачі мови та літератури, математики, фізики та інші спеціалісти.

«Ми залучили понад три мільйони гривень, щоб зробити можливими ці додаткові місця. Дуже хочеться, щоб талановиті діти з родин, які мають скромні достатки, все ж мали шанс на успішне майбутнє. Завдяки партнерським взаєминам з Міністерством освіти та науки України ми отримали ці “безкоштовні” місця і чекаємо на своїх студентів», – зазначив ректор університету Євген Соболь.

Крім того, в найближчих планах – зміни у структурі навчального закладу. Факультетів стане менше, але вони будуть більш сучасними за змістом викладання. Замість восьми їх буде п’ять. При цьому робиться усе можливе для збереження кадрового потенціалу університету.

За словами Євгена Соболя, «університет лишається звичним для всіх. Але він має стати сучасним. Таким, що забезпечить реально якісну освіту і фахівця, за якого роботодавець буде змагатись».

Ці зміни, наголосив ректор, дозволять заощадити на утриманні деканатів. А кошти спрямувати на якісні зміни на користь студента і викладача.