Боксер з Кропивницького уп’яте став чемпіоном України

Кропивницький боксер Бозорбой Матякубов виграв чемпіонат України з боксу серед молоді.

Про це розповів тренер спортсмена Вадим Саласенко, інформують Нoвини Кірoвoградщини.

Перемога у змаганнях, які відбувалися з 25 липня по 1 серпня у Харкові, стала п’ятою для кропивничанина.

Учасниками турніру у 13 вагових категоріях, відповідно до нового розподілу, стали 217 боксерів. Кропивницький боксер виступав у ваговій категорії 67 кілограмів.

До півфіналу Бозорбой Матякубов переміг представника Запорізької області Армана Магуріна та Януша Муратова з Одеської області. У півфінальному поєдинку, який відбувся 31 липня, кропивничанин виграв у Максима Кнута з міста Кам’янське Дніпропетровької області.

Фінал відбувся 1 серпня. Суперником Бозорбоя був переможець цьогорічного чемпіонату Європи Олексій Боклах з міста Селидове Донецької області. Перемогу, за результатами трьох раундів, судді віддали кропивничанину (цей поєдинок починається на 1-ій годині 40-ій хвилині відеотрансляції, – Ред.).