З Кіровоградщини примусово видворять нелегала з Російської Федерації

Громадянин Російської Федерації прибув на територію України в 2009 році.

Про це Нoвинам Кірoвoградщини повідомили в У ДМС Кіровоградщини.

Проте за час свого перебування іноземець не звернувся до підрозділів Міграційної служби Кіровоградщини для легалізації свого перебування. У визначений законодавством термін іноземець територію України не покинув і продовжував незаконно перебувати в Україні, не маючи при цьому законних джерел для існування.

Раніше один із підрозділів УДМС у Кіровоградській області за порушення правил перебування на території України притягнув громадянина Російської Федерації до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 203 КУпАП та прийняв рішення про примусове повернення до країни походження. Проте і після цього іноземець не залишив Україну.

Тож у липні 2021 року за позовом УДМС у Кіровоградській області суд виніс рішення про примусове видворення за межі України зазначеного іноземця.

Наразі громадянина РФ помістили до Державної установи «Миколаївський пункт тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України» для подальшої реалізації примусового видворення.