У Кропивницького переобрали запобіжний захід підозрюваному у вбивстві Діани Хріненко

У Кропивницькому обвинуваченому у вбивстві школярки Діани Хріненко Миколі Середніцькому переобрали запобіжний захід.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Під час цього засідання мали допитувати свідків. Прокурор Костянтин Клюкін сказав, що вони не з'явилися, деякі – з поважних причин.

Перед початком поблизу будівлі Кіровського суду на акцію протесту зібрались 10 людей. Це знайомі та друзі родини вбитої Діани Хріненко. Розгорнули плакат з написом: «Вимагаємо пожиттєве вбивці».

«В серпні вже буде понад два роки, як тягнеться ця резонансна справа. Не можна бути осторонь цієї несправедливості, що дитину, молоду дівчину вбили. Ми вимагаємо, щоб суд розглянув справу, припинив її затягувати та оголосив справедливий вирок», – розповів учасник акції Дмитро Потоцький.

Адвокати – обвинуваченого та родини Діани Хріненко на засіданні були дистанційно. Свідки не прийшли.

За словами судді Олександра Куценка, підозрюваному подовжили запобіжний захід – два місяці тримання під вартою – до 20 вересня 2021 року.

Мама вбитої Діани Хріненко розуміє, що люди перебувають у відпустках:

«Це нормально, коли люди йдуть у відпустку, так, довго, але в мене вистачить витримки дійти до кінця».

«По сьогоднішній день тричі зривається судове засідання через провину сторони обвинувачення. Кажуть, неможливо доставити свідків. Але, є ухвалені законом методи: привід, повістка. Нам читають рапорти поліцейських, які нам констатують, де вони живуть і куди вони поїхали. Це не робота поліцейського, він має доставити людину в суд, а не просто сказати, де вони поїхали та, де поділися. Коли немає реальних доказів, вони просто затягують розгляд. Ми відкриті для дачі показів, але тільки згідно з порядком дослідження, який був пред’явлений», – прокоментував адвокат обвинуваченого Олександр Урсаленко.

Підозрюваний Микола Середніцький свою провину не визнає.

Наступне засідання відбудеться 15 вересня.