Голова Кіровоградської ОДА звільнила свою заступницю Світлану Лобанову

Світлана Лобанова

Нова голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна розпочала кадрові перестановки.

Про це повідомляють Нoвини Кірoвoградщини з посиланням на CBN.

Так, 30 червня було звільнено з посади заступницю голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Світлану Лобанову. Відповідна декларація оприлюднена на сайті НАЗК.

Світлана Лобанова понад 20 років працювала в Кіровоградській ОДА, тривалий час вона була заступницею глави адміністрації, а в 2019-му тимчасово її очолювала.

На посаді заступниці голови ОДА посадовиця займалася питаннями соціально-економічного розвитку, соціального забезпечення та соціального захисту населення, зайнятості населення, праці, заробітної плати та охорони праці, материнства та дитинства, сім’ї та молоді.

За даними поданої декларації, за 6 місяців поточного року Світлана Лобанова отримала 441 027 гривень зарплати (73,5 тис грн на місяць).

Під час перебування на державній службі Світлана Лобанова не потрапляла у гучні скандали, а також не була фігуранткою журналістських розслідувань. Згідно діючого законодавства, посадовиця мала право працювати до досягнення 65-ого віку, з можливістю залишення на держслужбі, але не більше як до досягнення 70 років, тобто ще від 6 до 11 років.