Зберегти філію Донецького медуніверситету: Кіровоградська обласна рада звернулась до Президента та Кабміну

Обласна рада виступила за збереження вищої медичної освіти в Кіровоградській області.

Відповідне рішення ухвалили депутати на пленарному засіданні п’ятої сесії обласної ради, інформують Новини Кіровоградщини.

«Ми є обласним центром і ми не мали з давніх часів медичного закладу, який би поставляв нам не тільки людей з вищою освітою, а й так необхідних нам медичних працівників. Тим більше в тих умовах, в які потрапило все людство за останні два роки. Абсолютно очевидно, що Кіровоградщина потребує медичних кадрів для укомплектування своїх лікарень та медичних закладів. Очевидно, що якщо люди закінчують навчальних заклад, то багато з них залишаються в області в силу різних обставин і працюють тут. Разом з тим, ще на вчора необхідно було починати працювати над тим, що на базі одного із наших вишів створити медичний факультет, для того, щоб ми були забезпечені медичними кадрами», — заявив депутат обласної ради Ігор Волков.

Рішенням депутати погодити текст звернення Кіровоградської обласної ради восьмого скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України щодо вжиття невідкладних заходів стосовно збереження медичних факультетів, створених на базі Донецького національного медичного університету, у зв’язку з нестачею лікарського персоналу у Кіровоградській області.