У Кропивницькому після усунення порушень відновила роботу експортоорієнтована кондитерська фабрика

Недотримання вимог законодавства у сфері безпечності харчових продуктів зафіксували фахівці Держпродспоживслужби під час перевірки кондитерської фабрики у Кропивницькому, яка активно експортує свою продукцію за кордон.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі установи.

Зокрема, потужність не підтримували в чистому стані, а поверхні, що контактують з харчовими продуктами були пошкоджені, що відповідно унеможливлювало проведення належного миття та дезінфекції. Також на стелі відмічалися сліди кіптяви та злущення, що могло призвести до забруднення харчової продукції.

За результатами проведеної перевірки Головне управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області зобов’язало суб’єкта господарювання тимчасово припинити обіг харчових продуктів, тобто призупинити виробництво кондитерської продукції до усунення порушень, встановлених на потужності.

Після встановленого терміну фахівці ще раз проінспектували заклад та зафіксували, що на потужності провели ремонтні роботи та усунули всі порушення. Тож суб’єкт господарювання наразі продовжує виготовляти кондитерські вироби з дотриманням вимог законодавства в сфері безпечності харчових продуктів та розширювати ринки збуту за кордоном.