Влада Долинської разом із КГЗКОР мають напрацювати пакет рішень, який дозволить автономізувати водопостачання у місті

Влада Долинської разом із керівництвом Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд мають напрацювати пакет рішень, який дозволить автономізувати водопостачання у місті.

На цьому наголосив тимчасово виконуючий обов’язки голови Кіровоградської ОДА Валерій Жалдак під час робочої поїздки у Долинську, інформують Новини Кіровоградщини.

«Із року в рік повторюється проблема з водопостачанням у Долинській через залежність від КГЗКОРу. Для підприємства надання такої послуги є збитковим, адже, коли воно будувалося, розрахунок потужностей був у десятки разів більший. Якщо порівнювати, то зараз КГЗКОР по суті вагоном возить жменю каміння. Це не раціонально. Плюс це заганяє підприємство у боргову яму перед енергетиками, це постійні ризики знеструмлення і відключення води для долинчан», – зазначив Валерій Жалдак.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови ОДА доручив профільному заступнику Сергію Поліщуку взяти питання водозабезпечення Долинської на постійний контроль.

«Спільними зусиллями департаменту ЖКГ, керівництва громади необхідно напрацювати якісні рішення і зняти проблему забезпечення міста водою з порядку денного. Раз і назавжди. Розуміння, як рухатися в цьому напрямку у голови громади є», – підсумував Валерій Жалдак.