У Кропивницькому стартувала масштабна реконструкція Вокзальної

Спеціалісти Кропивницького ВКГ вже приступили до виконання свої частини ремонтних робіт по вулиці Вокзальній  – розпочали заміну старих мереж водогону на сучасні.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі міськради.

Нині працівники Кропивницького ВКГ активно працюють на ділянці біля старого автовокзалу. Вони прокладають нові труби водопроводу  від території автовокзалу №2 до ринку «Босфор».

«Цей водогін був збудований ще у 1973 році. Він не працює вже п’ять років, адже вийшов з ладу. У той же час ця мережа є надзвичайно важливою для міста, оскільки  задіяна у постачанні води на насосну станцію 101-го мікрорайону, яка забезпечує водопостачання половини міста, — відзначила директорка Кропивницького ВКГ Валентина Давидчук. — Зараз вода подається по іншому водогону. І великою проблемою   для системи водопостачання обласного центру є відсутність на цьому напрямку  резервних мереж. Тобто, на випадок аварії півміста ризикувало залишитися без води. Тож коли ми облаштуємо новий водогін, той, який працює зараз — виведемо в ремонт, щоб мати резервний».

На закупівлю матеріалів підприємство витратило 20 мільйонів гривень. Половину цих коштів виділили з міського бюджету. Роботи ж виконує спецбригада Кропивницького ВКГ.