На Кіровоградщині на ЗНО з іноземних мов не прийшли 8 учасників

Восьмеро з 39 зареєстрованих учасників не прийшли на пункт зовнішнього незалежного оцінювання якості знань з іноземних мов в Кропивницькому.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

Випускники складали тест з німецької, французької та іспанської мов. Для них облаштували єдиний пункт у Кіровоградській області – це гімназія №9 у Кропивницькому.

На вході перевіряли документи та просили показати обличчя без маски. Для тестування на пункті задіяли 5 аудиторій. Німецьку мову складали в трьох.

«Із собою вони можуть взяти тільки ручку, сертифікат і водичку. Дуже важливо, щоб мобільні телефони які принесли із собою вимкнули, тому що під час перевірки аудіювання всі телефони мають бути вимкнені. Були випадки, коли залишили телефон під час аудіювання, він спрацював і була втрачена частина тексту», – розповіла інструкторка Тетяна Шаповалова.

Французьку мову складали двоє учасників, іспанську — троє.

На написання тесту учасники мали 2,5 години. За цей час мали виконати 59 завдань. Після завершення роботи поділились враженнями.

Порушень під час технологічної перерви не виявили. На цьому наголосила уповноважена особа українського центру оцінювання якості освіти Ліна Бутенко.