65 років без ремонту: стало відомо, яким в Олександрійській ЦРЛ буде нове інфекційне відділення

Департамент капітального будівництва Кіровоградської ОДА презентував візуалізацію проекту нового інфекційного відділення Олександрійської міської центральної лікарні №1, ремонт якого стартував у рамках програми «Велике будівництво».

Про це повідомив директор департаменту Олександр Мільто сьогодні, 7 травня, інформують Новини Кіровоградщини.

«Ми презентували візуалізацію нового інфекційного відділення, уклали договір з підрядником і розпочали будівельно-монтажні роботи. У приміщенні інфекційного відділення повністю замінять вікна, двері, відновлять покрівлю та проведуть комплекс ремонтних опоряджувальних робіт приміщень. Тут також оновлять інженерні комунікації, проведуть заходи з підвищення енергоефективності та виконають роботи з благоустрою території», – зазначив посадовець.

Директор департаменту зауважив: на капітальний ремонт приміщення держава виділила майже 13 мільйонів гривень, ще 1,4 мільйона – кошти місцевого бюджету.

За інформацією Олександрійської міської ради, інфекційне відділення збудували 65 років тому. З того часу жодних ремонтних робіт у приміщенні не проводилося.

Нагадаємо, складовою програми «Велике будівництво» на Кіровоградщині у 2020—2021 роках стали понад 200 об’єктів у дорожній галузі, освіті, спорті, культурі та медицині.