«Велике будівництво»: у Кропивницькому завершили реконструкцію відділення екстреної меддопомоги

Реконструкцію приймального відділення за програмою «Велике будівництво» завершили в Кропивницькій лікарні швидкої медичної допомоги.

Про це заявив головний лікар медзакладу Руслан Іванов сьогодні, 8 квітня, інформують Новини Кіровоградщини.

Такий масштаб робіт відбувся уперше за пів століття.

«Це вперше за 50 років у лікарні відбулися будівельні роботи такого масштабу. Маємо нове, європейського зразка відділення екстреної медичної допомоги. Але найбільша особливість – відтепер ми можемо одночасно приймати дві карети «швидкої». Для надання ургентної допомоги – це важливо», – зазначив Руслан Іванов.

Голова облдержадміністрації Андрій Назаренко підкреслив: нове приймальне відділення у Кропивницькому – одне з шести, які осучаснюють в області.

«За програмою «Велике будівництво» ми маємо можливість перетворити застарілу медичну інфраструктуру на європейську. Це сучасні відділення з такими ж сучасними підходами до надання невідкладної допомоги. І насамперед – це функціональність. Обстеження і діагностика пацієнта», – зауважив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко.

Реконструкція відділення екстреної меддопомоги в Кропивницькому тривала менш як пів року. Підрядники повністю осучаснили старе приміщення на 563 квадрати і добудували нове ще на сто. Вартість робіт – 10 мільйонів гривень.

Нагадаємо, раніше відділення екстреної медичної допомоги запрацювало в Добровеличківській лікарні. На черзі відкриття – у Гайвороні, Олександрії, Світловодську й обласній лікарні.