У Бобринці в притулку для тварин немає чим годувати собак та котів

У Бобринці в притулку «Чотири лапи» нічим годувати собак та котів.

Про це розповіла директорка притулку Тамара Лашкул, з посиланням на Суспільне повідомляють Новини Кіровоградщини.

За її словами, утримують тварин за гроші благодійників. На постійній основі у притулку працюють двоє людей:

«На сьогодні у нашому притулку 120 собак та котів. Тварин багато, ціни ростуть. М’ясо вже по 18 гривень. Місцеві мешканці нам допомагають тим, що підкидають домашніх котів та собак».

У місяць на їжу витрачають більше 12 тисяч гривень. Сюди входить купівля круп, м’яса і балонів газу для приготування їжі:

«Нам дуже потрібні крупи, хліб, сухий та вологий корм для котів та собак, обрізки, жир. З кожним днем утримувати тварин стає все важче й важче. У Бобринці нас підтримують дуже мало людей».

За словами міського голови Леоніда Кравченка, комунального притулку у Бобринці немає, створювати його не будуть. Каже: на це у бюджеті громади не вистачає грошей:

«З міського бюджету виділити гроші на притулок не можемо. Допомагаємо їм по мірі можливості, знаходимо спонсорські гроші на харчування, з дитсадка закріпили людину, яка відвозить з їдальні залишки їжі для тварин. Іноді допомагаємо балонами з газом. Можу сказати, що ми домовились з власником і ділянку, на якій знаходиться притулок, забрали у власність міста. Уже знаємо, що їх ніхто не буде просити звідти піти».

Леонід Кравченко додав: скільки грошей потрібно на утримання притулку у міській раді не рахували:

«Єдине, що можу сказати, будемо намагатись знайти спонсорів, які б щомісяця допомагали притулку «Чотири лапи».