На Кіровоградщині завершили розробку тренінгів із інтернет-безпеки

У Кіровоградській області завершили розробку тренінгів із безпеки в інтернеті й уроків із медіаграмотності для шкіл.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомила директорка департаменту освіти і науки ОДА Ельза Лещенко.

«За дорученням голови облдержадміністрації, продовжуємо працювати над посиленням роботи в напрямку проведення уроків із безпеки в інтернеті в школах Кіровоградщини. Обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Сухомлинського напрацював програму тренінгів для фахівців соціально-психологічної служби для роботи з батьками на тему «Психологічне здоров'я та емоційне благополуччя дітей». А також розробив методичні рекомендації для педагогічних працівників, соціальних педагогів, психологів із питань кібербезпеки та безпечного Інтернету», — зазначила Ельза Лещенко.

За її словами, у зміст курсової перепідготовки вчителів додадуть обов'язкове проведення тренінгів, семінарів та інших методичних заходів із проблем створення безпечного середовища. Вчителі інформатики зможуть викладами курси «Цифрова та медіаграмотність», «Введення в кібербезпеку», «Основи кібербезпеки».

Як повідомлялося раніше, очільник області Андрій Назаренко доручив директору департаменту освіти і науки ОДА Ельзі Лещенко посилити роботу в напрямку проведення уроків із безпеки в інтернеті в школах Кіровоградщини.