Боксер з Кіровоградщини вийшов у чвертьфінал чемпіонату світу

Боксер з Кропивницького Бозорбой Матякубов вийшов у чвертьфінал чемпіонату світу серед молоді, який відбувається у польському місті Кельце.

Про це розповів старший тренер збірної Кіровоградської області з боксу Віктор Саласенко, інформують Новини Кіровоградщини.

Бозорбой Матякубов на чемпіонаті отримав дві перемоги.

Першу кропивницький боксер здобув у бою зі швейцарцем Каллумом Кейном Метьюзом. Другу – з представником Болгарії Красіміром Джуровим.

17-річний Бозорбой Матякубов змагається у ваговій категорії до 64 кг, в якій виступають 34 спортсмени, сказав Віктор Саласенко:

«Він разом з іншими боксерами зараз відстоює честь України на цих змаганнях. В Україні він здобув 5 перемог, посів 1 місце і потрапив на чемпіонату світу. Будемо вболівати за нього».

На турнір зареєструвалися збірні з 66 країн. Це 487 спортсменів, серед яких 327 чоловіків і 160 жінок. Україну на змаганнях представляють 10 хлопців та 9 дівчат.