«Велике будівництво»: у Кропивницькому завершують реконструкцію спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву-2

Реконструкцію спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву-2 завершать у нинішньому році.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомив директор департаменту капітального будівництва облдержадміністрації Олександр Мільто.

«Реконструкція комунального закладу «Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву-2» на фінішній прямій. Проектом передбачено заміну інженерних мереж, оздоблювальні роботи, будівництво боксерської зали, благоустрій прилеглої території та забезпечення вимог інклюзивності», – зазначив Олександр Мільто.

Він додав: підрядники вже завершили зовнішні будівельні роботи та внутрішнє оздоблення, також продовжують працювати над благоустроєм навколишньої території. У рамках реконструкції збільшили площу спортивної зали, а також придбали обладнання з кондиціювання та вентиляції приміщення.

Як уже повідомлялося, у СДЮШОР-2 займається 586 вихованців із п'яти видів спорту – легкої атлетики, футболу, боксу, бейсболу та софтболу. У закладі викладає 31 тренер. Вихованці школи неодноразово займали призові місця на чемпіонатах України та Європи.