Велике будівництво: на трасі, яка з’єднає схід і захід України, розпочалися роботи з фрезерування

На ділянці дороги державного значення М-12 Стрий-Тернопіль- Кропивницький-Знам’янка км 683-698 розпочалися роботи з фрезерування сьогодні, 19 березня.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг області, інформують Новини Кіровоградщини.

«Ця траса є частиною дороги М-30, що зараз будується до 30-річчя Незалежності України. Її загальна протяжність 1392,3 км зі Стрия Львівської області до Ізвариного Луганської. Нова магістраль з’єднає дві існуючі дороги міжнародного значення М-12 (Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка) та М-04 (Знам’янка-Луганськ-Ізварине). Ділянку дороги М-04 по нашій області ми завершили ще кілька років тому. На цей рік завдання номер один – це саме завершення ремонтів на ділянці траси М-12 на Умань», – наголошував раніше очільник Кіровоградщини Андрій Назаренко.

За інформацією Служби автодоріг області, ремонт передбачає зміцнення конструктиву, влаштування дренажу, влаштування двох шарів асфальтобетону, розмітки та узбіччя.

«Ремонтом буде охоплена вся протяжність в межах області – 153 км та 8 штучних споруд на даній дорозі», – додали у Службі автодоріг області.