«Велике будівництво»: цьогоріч на Кіровоградщині відновлять 32 об’єкти дорожньої інфраструктури місцевого значення

ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг» у Кіровоградській області запланувало виконання ремонтно-будівельних робіт на 32 нових об’єктах загальною протяжністю майже 67 км.

Про це повідомив директор цього державного підприємства Анатолій Зорькін, інформують Новини Кіровоградщини.

Роботи проведуть у рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«П’ять поточних середніх ремонтів та один капітальний ремонт автодоріг загального користування місцевого значення, п’ять капітальних ремонтів мостів та двох споруд передбачено у Кропивницькому районі. У Голованівському районі плануємо провести один поточний середній та два капітальних ремонти споруд та одного мосту. В Олександрійському районі планується капітальний ремонт водопропускної споруди, реконструкція мосту та капітальний ремонт об’єкта комунальної власності. У Новоукраїнському районі запланували капітальні ремонти мосту, трьох споруд та п’ять поточних середніх ремонтів автодоріг загального користування місцевого значення», – зазначив Анатолій Зорькін.

Він уточнив, ще шість об’єкти перехідні з минулого року: два поточних середніх ремонти автодоріг, три капітальних ремонти мостів й один капітальний ремонт ділянки місцевої автодороги . Роботи виконуватимуться коштом субвенції з державного бюджету на загальну суму 662 мільйони гривень, у тому числі 76,5 мільйонів гривень залишку минулорічної субвенції.

Як повідомлялося раніше, у 2020 році на Кіровоградщині відремонтували 134 кілометри доріг місцевого значення.