У Кропивницькому заарештували рахунки КП «Теплоенергетик»

Credit cards and handcuffs on computer keyboard, closeup

Виконавча служба успішно виконала рішення суду за позовом НАК «Нафтогазу» і арештувала спецрахунок «Теплоенергетика» через 170 млн. грн колишніх боргів ЦНТІ «УНГА» за попередні роки.

Про це сьогодні, 22 березня, під час щопонеділкової апаратної наради повідомив міський голова Андрій Райкович, інформують Новини Кіровоградщини.

«Про яку повагу до місцевого самоврядування, до життя громад можна говорити, коли мери міст йдуть назустріч Уряду, стримують майдани, підписують спільний Меморандум, домовляються з Нафтогазом у присутності керівників держави і після цього комунальну теплоенергетику не просто ставлять на коліна, вона й так давно на них стоїть, а реально вбивають?» — запитав посадовець.

За його словами, управління ЖКГ отримало завдання терміново підготувати листи Прем'єр-міністру Денису Шмигалю, профільному міністру Олексію Чернишову, народним депутатам від міста, в Асоціацію міст України.

«Проковтнути таке свавілля ми не збираємось. Відшкодовувати за вироблену електроенергію ніхто не збирається. Допомогти територіям із соцекономрозвитком ніхто особливо не поспішає. Повернення 13% акцизу містам за реалізоване пальне на такому фоні дуже слабка втіха», — наголосив Андрій Райкович.

Проте, не зважаючи на всі проблеми, місто готуватиметься до наступного опалювального сезону. Тож Андрій Райкович закликав керівників усіх управлінь повернутись до жорсткої економії, до призупинення будь-яких необгрунтованих трат.

«Нам наразі ні на кого сподіватись. Тільки на власні сили і можливості. А їх зовсім обмаль. Разом із тим тепломодернізація і знакові об'єкти охорони здоров'я: операційний блок ЛШМД, дитячий медичний центр, вулиця Вокзальна, дорога до лікарні на Салганних пісках — ключові будівельні майданчики», — вчергове наголосив Андрій Райкович.