У кропивницькій багатоповерхівці обвалилися бетонні плити перекриття даху

У Кропивницькому в п’ятиповерхівці по вулиці Яновського, 159 в одному із під’їздів обвалилися бетонні плити перекриття даху.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Facebook-сторінку міського голови Андрія Райковича.

«Виявилось, що квартиру на останньому поверсі намагались реконструювати. Але, біда у тому, що ремонтники проігнорували всі будівельні норми і знесли, як кажуть, “несучу” стіну! Плити перекриття просто обвалилися. Будинок панельний. Щоб уникнути подальшої руйнації, перекриття між четвертим і п’ятим поверхами буде укріплене. Але далі у нас чимало роботи. Будівлю треба відновлювати. Спочатку проведемо експертизу, щоб встановити ступінь пошкоджень. Потім виготовимо робочий проєкт ремонту. Скоріш за все, відновлюватимемо дах за кошти резервного фонду міста – щоб оперативніше. Тим часом правоохоронці проведуть розслідування випадку», – йдеться в дописі.

На щастя, обійшлося без жертв. Але під’їзд, де трапилась аварія відключений від усіх комунікацій. Люди залишились без води, газу і світла.

«Мешканців поки доведеться відселити з будинку. Якщо комусь немає куди переїхати, звертайтесь, ми організовуємо проживання в готелі “Турист”», – наголосив міський голова.