У Добровеличківці відкрили діагностичне відділення екстренної меддопомоги

Перше в Кіровоградській області діагностичне відділення екстреної медичної допомоги збудували за гроші програми «Велике будівництво» у Добровеличківській лікарні.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на Суспільне.

В області планують відкрити шість таких діагностичних відділень. На будівництво цього витратили 10,5 мільйонів гривень державного та місцевого бюджетів.

Приймальне відділення екстреної медичної допомоги збудували в хірургічному корпусі Добровеличківської лікарні, каже головний лікар Петро Гинькут:

«Раніше відділення знаходилось в терапевтичному корпусі, це було не логічно, тому що воно має знаходитись там, де реанімація, хірургія, пологовий. Частину обладнання, яке чекаємо від держави вже отримали – це комп'ютерний томограф, рентген-апарат».

У відділенні є декілька входів — для пацієнтів, які пересуваються самостійно, і тих, яких доставляють автомобілі екстреної допомоги. Поруч з оглядовою кімнатою буде кабінет комп'ютерної діагностики. В ній встановлений комп'ютерний томограф. Лікар, який буде працювати на ньому, нині проходить навчання.