Олег Рибальченко роз’яснив жителям Кіровоградщини принципи імунізації від коронавірусу

Директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко чергував на «гарячій» лінії сьогодні, 12 березня.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини.

Він повідомив, найактивніше жителі області телефонували з питаннями щодо вакцинації від коронавірусної хвороби.

«Буквально вчора міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вніс зміни до Дорожньої карти з імунізації від COVID-19. Згідно з ними, крім громадських діячів, залишки вакцини можна використовувати і для щеплення ветеранів АТО/ООС, видатних письменників, журналістів, спортсменів, музикантів, акторів, співаків, інших діячів сфери культури, які старші 60 років», – зазначив Олег Рибальченко.

Нагадаємо, першочергово імунізація проводиться для медичних працівників.

Згідно з Дорожньою картою з проведення вакцинації від COVID-19 в Україні, імунізація відбуватиметься в п’ять етапів. На першому вакцинують медичних працівників ковідних лікарень, бригади екстреної допомоги, співробітників лабораторій, що тестують на COVID-19, мешканців та персонал будинків для людей похилого віку та військових на фронті.

На цьому етапі вакцинація здійснюється мобільними бригадами. На другому до них долучаться пункти щеплення.

Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

Дізнайтеся більше про вакцинацію від COVID-19 на сайті та за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19. Запишіться в чергу на вакцинацію на сайті або в мобільному додатку «Дія».