На Кіровоградщині створять центри розвитку креативної економіки

Розпочати підготовку пропозицій зі створення на Кіровоградщині центрів розвитку креативної економіки доручив голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко під час щотижневої апаратної наради.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на пресслужбу ОДА.

«Кабмін ухвалив порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті, для створення центрів креативної економіки в регіонах. На цей рік передбачено понад 110 мільйонів гривень. Пропозиції мають формувати місцеві державні адміністрації, виконавчі органи місцевих рад і подавати їх на погодження Мінрегіону. Прошу розпочати роботу з підготовки пропозицій. Ми маємо максимально використати можливості державного бюджету та залучити ці кошти в область», – зазначив очільник Кіровоградщини.

Андрій Назаренко додав: кошти держава скерує зокрема на будівництво, реконструкцію чи капітальний ремонт будівель, в яких створюватимуться центри креативної економіки, а також на виготовлення проектної документації.

Створення центрів креативної економіки дозволить підвищити інвестиційну привабливість регіону та сприятиме створенню нових робочих місць.