Місія нових приймальних відділень – рятувати життя людей, – Андрій Назаренко

Нове відділення екстреної медичної допомоги у Добровеличківській лікарні дасть можливість на одній локації проводити всебічне обстеження пацієнта, встановити діагноз і призначити лікування.

На цьому наголосив голова облдержадміністрації Андрій Назаренко сьогодні, 30 березня, інформують Новини Кіровоградщини.

Це дозволить зекономити час для порятунку життя.

«Сьогодні ми даємо старт роботі першому приймальному відділенню, яке побудували в області в рамках програми «Велике будівництво». Президент доручив створити такі умови, щоб на одній локації пацієнт отримав комплексну послугу – обстеження, встановлення діагнозу і лікування. Щоб медикам не доводилося везти людину з одного кінця лікарні в інший для обстеження. Місія проєкту – рятувати життя, не витрачаючи дорогоцінний час», – підкреслив очільник Кіровоградщини.

Як уже повідомлялося, у новозбудованому відділенні екстреної медичної допомоги функціонуватимуть лікувально-діагностичний блок, операційна, лабораторія, кабінет рентген-діагностики, два кабінети ультразвукової та кабінет функціональної діагностики. Уперше за історію лікарні придбали комп’ютерний томограф.

Також відділення екстреної меддопомоги оснастили кардіомоніторами, дефібрилятором, стаціонарним і портативним апаратами штучної вентиляції легень, кисневими концентраторами різної потужності, інфузоматами, електрокардіографами та іншим обладнанням.

Нагадаємо, загальна вартість об’єкту – 12,6 мільйона гривень.