Керівнику Петрівської колонії висунули підозру в службовій недбалості, яка призвела до смерті дівчини

Працівники Офісу Генерального прокурора повідомили першому заступнику начальника Петрівської виправної колонії №49 про підозру у службовій недбалості, яка призвела у липні 2020 року до смерті рядової внутрішньої служби.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі ОГП.

За даними слідства, керівник установи, достовірно знаючи про відсутність реальної можливості направити на навчання новопризначених працівників і заборону їх допуску до самостійного несення служби у складі варт з наданням зброї без проходження первинної професійної підготовки та отримання сертифікату, неодноразово допускав рядову до самостійної діяльності в складі чергових варт відділу охорони виправної колонії.

Відсутність знань та навичок адаптації до умов нової праці в пенітенціарній системі, надінтенсивні навантаження на роботі – заступання в наряд через добу упродовж місяця, а також невміння правильно поводитись зі зброєю призвели до пострілу автоматичної вогнепальної зброї АК-74, від якого настала смерть потерпілої на робочому місці.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Миколаєві.