У Кропивницькому шукатимуть підпільні притулки для літніх людей

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович доручив підлеглим пришвидшити перевірки соціальних закладів міста на стан дотримання правил протипожежної безпеки.

Таке завдання він дав під час апаратної наради, інформують Новини Кіровоградщини.

Міський голова акцентував на тому, що він залишився незадоволений роботою управління з надзвичайних ситуацій і цивільного захисту населення міської ради, фахівці якого нині проводять перевірки усіх соціальних закладів Кропивницького на стан дотримання правил протипожежної безпеки.

«Мене не задовольняє повнота інформації, як і перевірки, — заявив міський голова. — Управління надзвичайних ситуацій пише мені про те, що в наших комунальних соцзакладах немає порушень. Я втішений. А про інші, не зареєстровані заклади, хтось щось знає? У Харкові згорів саме такий! Відписку зробили. Зайдіть в притулок біля Ковалівського храму. Він іще діє? Подивіться в соцмережах — там є й про інші притулки. От їх необхідно перевірити в першу чергу».

Також міський голова акцентував на тому, що перевірки не варто розтягувати аж до квітня, а провести в максимально стислі терміни.