Перший провакцинований медик Кіровоградщини: Мені не страшно

Перший медичний працівник Ярослав Сушко з Кропивницького, який отримав щеплення від коронавірусу, поділився враженнями після імунізації сьогодні, 25 лютого.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини.

«Почуваюся добре. На момент ін’єкції нічого не відчував, крім проведення самої ін’єкції. Мені не було страшно, зовсім не хвилювався», – сказав Ярослав Сушко.

Лікар додав, перед щепленням кожному медичному працівникові міряли температуру, проводили огляд, а також роз’яснювали протипоказання.

Далі – підписували згоду на добровільну вакцинацію.

«Не можна проводити вакцинацію від коронавірусу, якщо людина має будь-які інфекційні захворювання, схильна до алергічних реакцій. Також не проводять щеплення вагітним жінкам. Вакцина не може спричинити захворювання на COVID-19, адже не містить активних вірусів. Така імунізація дає нам можливість побороти коронавірус», – підкреслив медик.

Ярослав Сушко працює сімейним лікарем. Він є учасником мобільної бригади, яка вакцинуватиме жителів Кіровоградщини від COVID-19. Лікар пройшов необхідне навчання з імунізації.

Як повідомлялося раніше, протягом двох годин у перший день вакцинації понад 20 медиків із Кіровоградщини отримали щеплення від COVID-19.

Нагадаємо, область отримала 12 100 доз вакцини.

Вакцина Oxford/AstraZeneca придбана коштом державного бюджету. Вона зареєстрована в Україні 22 лютого. Вакцина вироблена в Індії, має локальну назву Covishield.