На хабарі затримали посадовця Департаменту охорони здоров’я, чоловіка вже звільнили з Кіровоградської ОДА

На Кіровоградщині задокументували факт вимагання неправомірної грошової вигоди начальником одного із  відділів Департаменту охорони здоров’я  Кіровоградської ОДА.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

Операцію з викриття проведели сьогодні, 16 лютого 2021 року, спільними зусиллями оперативників  слідчого управління ГУНП в області та працівниками Управління  стратегічних розслідувань регіону Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

За даними слідства, неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США  посадовець  Департаменту охорони здоров’я вимагав від фізичної особи за вирішення питання щодо  подальшого працевлаштування в одному із медичних закладів області.

Викрили чиновника «на гарячому», у службовому кабінеті, безпосередньо під час передачі грошових коштів.

Наразі фігуранта справи затримали у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо повідомлення про  підозру за  ч. 3 ст. 368 КК України та обрання запобіжного заходу. Тривають першочергові слідчі дії.

На викриття хабарника миттєво відреагував голова Кіровоградської ОДА Андрій Назаренко:

«Я не буду покривати хабарників. Я не буду покривати тих, хто краде. Кожен, кого правоохоронці запідозрили у липких руках, одразу звільнятиму. Начальник відділу департаменту охорони здоров’я, факт хабарництва якого задокументували сьогодні поліція і прокуратура, більше в облдержадміністрації не пропрацює й дня», — наголосив очільник Кіровоградщини у своєму Телеграм-каналі.