Фальсифікатори з Кіровоградщини продавали через Інтернет підроблене під всесвітньо відомий бренд насіння

Працівники відділу протидії кіберзлочинам в Кіровоградській області задокументували протиправну діяльність групи осіб, які продавали  підроблений посівмат насіння.

Про це Новинам Кіровоградщини повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

За даними слідства, троє осіб організували виробництво сільськогосподарської продукції та продавали її на майданчиках оголошень під виглядом відомих виробників. Реалізовували підроблену продукцію через Інтернет та заклади роздрібної торгівлі.

За попередніми даними, особи завдали близько мільйона гривень збитків українській компанії, якій належать авторські права.

Наразі  правохоронці  провели низку обшуків, як у помешканнях членів групи, так  у декількох складських приміщеннях. Там вилучили фальсифіковану продукцію, марковану знаками відомих виробників, а також обладнання для її виготовлення та фасування, комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські та сім-картки.

Триває досудове розслідування за ч. 3 ст. 229 (незаконне використання знака для товарів і послуг, фірмового найменування, кваліфікованого зазначення походження товару) Кримінального кодексу України, яке здійснюють слідчі слідчого управління ГУНП в Кіровоградській області.