Шахтарі Кіровоградщини готуються до нових акцій протесту

Працівники уранових шахт області — Інгульської, Новокостянтинівської та Смолінської — готуються до нових акцій протесту.

Про це повідомляють Новини Кіровоградщини з посиланням на facebook-стoрінку голови незaлежної профспілки гірників Укрaїни (НПГУ) Михaйла Волинця.

«З Кіровоградщини повідомляють, що на зборах трудових колективів шахт ДП «Схід ГЗК» (Інгульська, Смолінська, Новокостянтинівська) вирішили в протесті захищати своє право на труд у разі, якщо центральне керівництво, високопосадовці не знайдуть механізмів виведення підприємства з кризи», — йдеться у повідомленні.

За його словами, представники понад 5 000-го колективу «Схід ГЗК», лідери Незалежної профспілки гірників України спрямували звернення до прем'єр-міністра України, до Міністерства енергетики з вимогами дотриматись передноворічних обіцянок та забезпечити сталу роботу підприємства.

«У разі, якщо влада відсторониться від проблем гірників, від соціальних, економічних, екологічних наслідків простою урановидобувних шахт для регіону – уранщики готові відновити призупинену акцію протесту з перекриттям трас поблизу Кропивницького 25 січня», — констатував Михайло Волинець.